AKTUALNIE DOSTĘPNE 

KURSY KSZTAŁCENIA W NASZEJ SZKOLE:

Kurs pozwala na poznanie nowoczesnych metod pracy z dziećmi. Uczestnik kursu pozna elementy pedagogiki, potrzeby dziecka w wieku od 20 tygodnia, nauczy się kreatywnych i edukacyjnych zabaw z dziećmi w poszczególnych okresach rozwojowych, nauczy się łączenia i wykorzystywania muzyki w zabawie z dziećmi, nauczy się rozpoznawać potrzeby dziecka, nauczy się udzielania pierwszej pomocy, pozna zasady pielęgnacji dziecka, pozna zasady żywieniowe dziecka w odpowiednim dla niego okresie.

Kurs opiekunki dziecięcej.

Kurs uczestnik pozna narzędzia wykorzystywane do przedłużania rzęs, nauczy się jak modelować oczy, przedłużać rzęsy oraz pielęgnować przedłużone rzęsy. Pozna także techniki usuwania rzęs. Zdobyte umiejętności stylizacji rzęs potwierdzone zaświadczeniem pozwolą na wzbogacenie wiedzy i umiejętności wykorzystywanych w pracy z klientami.

Kurs stylizacji rzęs.

Uczestnicy kursu zdobędą umiejętności w zakresie stylizacji paznokci. Uzyskają praktyczną wiedzę, jak przygotować płytkę paznokcia, wybrać odpowiednie kosmetyki, wykonać manicure dłoni oraz wykonać stylizację metodą hybrydową i metodą żelową.

Kurs stylizacji paznokci.

Podczas kursu uczestnik zdobędzie podstawową wiedzę z anatomii, biomechaniki i fizjologii człowieka, niezbędną do masowania klienta. Dowie się, jakie są wskazania i przeciwwskazania dla masażu. Pozna rodzaje masażu oraz techniki masażu. Nabędzie umiejętności masażu kończyny górnej i dolnej, grzbietu i pośladków, pleców, karku i klatki piersiowej. Podczas kursu uczestnicy zostaną zapoznani z najskuteczniejszymi sposobami masowania.

Kurs masażu klasycznego.

Kurs dedykowany jest osobom rozpoczynającym przygodę z kwiatami oraz interesującym się pracą w zawodzie florysty i pragnącym bliżej poznać i rozpocząć taką pracę. Szkolenie jest w przeważającej części praktyczne. Uczestnicy poznają zasady kompozycji we florystyce, aranżacje roślin doniczkowych, będą wykonywać konstrukcje pod bukiet. Zdobędą teoretyczną wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu florystyki komunijnej, ślubnej, żałobnej i okolicznościowej. Aktywne uczestnictwo w kursie i jego pozytywne ukończenie umożliwi kreatywne i autorskie tworzenie dekoracji roślinnych.

Kurs florystyczny.

Uczestnicy kursu poznają zasady pomagania osobie chorej i niesamodzielnej zaspokoić jej podstawowe potrzeby życiowe, nauczą się rozpoznawać i rozwiązywać problemy opiekuńcze osoby chorej i niesamodzielnej w różnym wieku. Na kursie można dowiedzieć się i nauczyć się, jak pomagać podopiecznym zaspokajać potrzeby bio-psycho-społeczne. Uczestnicy kursu zdobędą także praktyczną wiedzę i umiejętności, jak asystować personelowi medycznemu podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, pomagając mu a jednocześnie wspierając osobę chorą i niesamodzielną.

Kurs opiekuna medycznego.

W trakcie kursu uczestnik nauczy się prawidłowego zakresu praktyki w dwóch zawodach: Instruktor Fitness (Siłowni) i Trener Personalny. Zdobędzie wiedzę dotyczącą prowadzenia treningów i konsultacji jako Instruktor Siłowni, jako Trener Personalny nauczy się planować i/lub przeprowadzać treningi w taki sposób, aby pozytywnie wpływać na nawyki klienta, jednocześnie dążąc do utrwalania osiąganych przez klienta celów. Absolwent kursu będzie potrafił w oparciu o wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii, odżywiania, psychologii propagować właściwe postawy, poszerzać, świadomość i wpływać na trwałe zmiany w życiu klientów. Nauczy się także, jak dbać o własny wizerunek i swój rozwój.

Kurs trenera personalnego.

Kutnowski oddział Policealnej Szkoły "LOGOS" mieści się w:
Kutnie przy ul. Sienkiewicza 12 - nad szkołą apteką Panaceum I piętro.
 

Sekretariat czynny: poniedziałek - nieczynne, wtorek 8.00-16.00, środa 8.00-16.00,

czwartek 8.00-16.00, piątek 9.00-17.00, sobota 8.00-13.00,

TEL. 660-453-987

Nasza szkoła posiada dwa oddziały. Jeden zlokalizowany jest w Kutnie a drugi w Łęczycy.

Prywatna Szkoła Policealna "LOGOS"

Łęczyca, ul. Przedrynek 8 - II piętro, pokój: 315. 

 

Sekretariat czynny: poniedziałek - nieczynne, wtorek - czwartek 8.00-16.00,
piątek 9.00-17.00, sobota 8.00-14.00. 

TEL. 530-389-770

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności - czytaj TUTAJ.

Stronę wykonał: www.webnet360.pl